Nowości
407 SI Si Fiori
407 SI Si Fiori
40,00 zł
szt.
Tanie i trwałe perfumy damskie – czy to możliwe? 0
Tanie i trwałe perfumy damskie – czy to możliwe?

Tanie i trwałe perfumy damskie – czy to możliwe?

Każda kobieta kocha pięknie pachnieć. Dobrze dobrane perfumy dodają pewności siebie, są przysłowiową kropką nad i. Kobieta otulona w piękny zapach czuje się lepiej i bardziej zadbana. Jednak często zastanawiamy się-piękny zapach w przystępnej cenie, do tego długo utrzymujący się na skórze-czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad. 

 

Wybór odpowiedniego produktu

Trwałe perfumy damskie nie muszą kosztować kroci, chociaż ogólnie przyjęła się taka zasada myślenia. Często popełnianym błędem jest używanie drogich perfum poprawnie, w sposób minimalistyczny, natomiast tańszych “wylewanie” na siebie w bardzo dużych ilościach.

Perfumy tańsze, np. zapachy inspirowane, nie muszą wcale odbierać od jakości drogich perfum, a często są nawet o wiele trwalsze! Jak to możliwe? Atutem drogich perfum nierzadko jest ich nazwa. Dzięki temu, że perfumy są sygnowane znanym nazwiskiem, wiadome jest, że będą się dobrze sprzedawać i można wtedy obniżyć koszty produkcji stosując nieco tańsze składniki. Tańsze produkty, takie jak perfumy inspirowane mają inny atut - jakość. Są doskonale dopracowane i do ich produkcji używa się wysokiej jakości składników - dzięki temu można śmiało je uznać za bardzo trwałe perfumy damskie

 

Odpowiednia aplikacja oraz umiar!

Aby uzyskać efekt trwałych perfum damskich, należy je umiejętnie użytkować. Kluczem do sukcesu jest umiar oraz odpowiednia aplikacja. Nie należy się nimi spryskiwać od stóp do głowy, a jedynie symbolicznie akcentować kilka miejsc. Są to elementy ciała, które mają cienką skórę. Dzięki krążeniu nuty zapachowe po takiej aplikacji będą o wiele dłużej się utrzymywać i wydobywać z siebie piękno i głębię zapachu. Można symbolicznie spryskać również włosy, jednak kiedy pokusimy się o spryskanie włosów, ciała i ubrań - efekt będzie przerysowany i zbyt intensywny. Jest to mało eleganckie. Nałożonych perfum nie należy pocierać! Często jest to odruchowy nawyk, szczególnie jeżeli chodzi o nadgarstki. 

Jeśli chcemy przedłużyć trwałość zapachu, warto o perfumy odpowiednio dbać i przechowywać je w umiejętny sposób. Unikać więc bezpośredniego światła i ciepła. Perfumy dobrze się czują w stabilnej temperaturze, lepiej jest więc trzymać je w sypialni niż w łazience. Nie używaj ich po dacie przydatności do użycia. Perfumy również mogą się psuć i w najgorszym przypadku przeterminowany produkt Cię mocno uczuli i podrażni skórę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl